Webináře

webinVyzkoušejte moderní on-line způsob vzdělávání z pohodlí vašeho domova nebo školy bez nutnosti cestování. Webináře probíhají přes internet, lektora nejen slyšíte, ale i vidíte, můžete s ním komunikovat a vyměňovat si názory. V rámci webináře je možná i diskuse všech účastníků. Webinář v sobě kombinuje přednosti osobního a e-learningového vzdělávání.

SMARTBridgeicon crstažený soubor 2Pro realizaci webinářů využíváme systém SMART BRIDGIT a HANGOUTS ON AIR.

Organizační pokyny:

Pro hromadnou platbu více webinářů se prosím, nepřihlašujte jednotlivě a kontaktujte nás na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Technické a organizační informace pro realizaci seminářů naleznete ZDE.

Průběžně aktualizujeme naší nabídku!

Aktuální nabídka WeBinářů

 

Hangouts On Air

 

Zpětné vazby od účastníků webinářů:

- Ještě jednou velký dík. Byla to pro mne premiéra, určitě zařadím nejen v němčině, ale i v češtině či občance, které též učím. Už se těším na další témata, na která jsem se již přihlásila. Tento typ semináře je super - časově nenáročný, profesionálně vedený, velký pomocník a inspirace.
Jarmila Kalábková (Flashové kartičky)

- Vyzkoušela jsem webinář poprvé a moc se mi líbil. Získala jsem spoustu inspirací pro práci s dětmi. Už se těším, až si to vyzkoušíme. Děkuji. 
M. Maříková (Rozvíjíme kreativitu a logické myšlení žáků)

- Další webináře jsou obsazené, chtěl jsem se podívat, jak bude vypadat první a pak se rozhodnout. Neměl jsem váhat. 
Miroslav Vodička (Quizlet)

- Neměla jsem ještě možnost projít webinářem. Pokud všechny fungují tak, jak ho měla připraven paní Sýkorová, tak je to nejlepší "školení", jakým jsem prošla. Ještě jednou mnohokrát děkuji a budu se těšit na další.
Eva Manclová (Vytváříme příběh on-line, tvorba komiksů)

 

Přihlaste se k odběru novinek

Chcete-li být včas informováni o všech našich novinkách a speciálních akcích.

Zákaznická podpora